Oživení člověka

Oživení člověka

Vážení přátelé,

jelikož máme všichni společný zájem podílet se na tvorbě nového systému, připravila jsem pro vás tuto stránku, kam budu postupně přidávat různé odkazy na zajímavá videa a webové stránky, které se týkají daného tématu. Informací je obrovské množství a není úplně snadné se v nich orientovat. Budu ráda, když mi s tvorbou stránky pomůžete. Vaše postřehy mi můžete posílat na adresu renata@pozitivnipristup.cz.

Avšak než budete cokoli z následujícího studovat, doporučuji si předtím podívat na Wikipedii na tento One People’s Public Trust a tento článek Freeman on the land a případně si je přeložit do češtiny, abyste si mohli na věc vytvořit ucelený obraz.

Některé informace najdete i na úvodní stránce tohoto webu hned pod videi. Na svém hlavním webu mám stránku Doporučené Weby, kam jsem umístila odkazy na cenzurované stránky. I když to nesouvisí přímo s tématem, tak věřím, že i zde najdete tolik potřebných informací, které jsou nám neustále zatajovány.

Již krátí se čas Fialové vlády a po boku Slovenských bratrů a sester postavíme nový Stát, který bude nejkrásnější, nejsilnější, soběstačný. Již budoucnost ukazuje Nové Československo, které v lásce pevného zdraví bude rozvíjet vše, co zde kapitalismus zničil, rozvrátil. Československo bez Evropské unie, bez NATO a zvlášť bez měny Euro.. Marek Gabriel Kiss 1.5.2023

Prozatím jsem našla tyto odkazy:


Nejnovější:


Vysílání s Jakubem (Jakub Štastný) z kavárny z Pardubic! Téma živý člověk, živá bytost a konec hry s autoritám! ze dne 19. 11. 2022

2022-07-28 – J.Sochova_Vezuel_Živý člověk a přechod k němu

NÁMOŘNÍK JARILA

portál pro podporu a nasměrování Svobodných Suverénních Živých Člověků

Na moři ztracen byl, však ostrov pravdy v nekonečnu vytvořil… každý sám sobě a svým blízkým… pro světlo a lásku… těm, kteří touží…

Na portálu naleznete informace o Námořním právu a jeho základních principech.  

Ve Statusu je uvedena podstata a vlastnosti  Suverénního Živého Člověka. 

Ztotožnění se s tímto statusem je rozhodující pro uskutečnění dalších kroků směřujících k převzetí osobní zodpovědnosti.

Dále doporučujeme prostudovat Praktické kroky, které může skutečný Živý Člověk využít pro tvorbu svého důstojného Života, a tím i celého lidského společenství.

Živý Člověk je doveden skrze zkušenost k poznání.  Svým životem dokazuje své schopnosti jenž jsou projeveny jeho činy v hmotné (javné) realitě.

Nabídka v sekci praktické kroky – Prohlášení Živého Člověka, je neveřejná a je přístupná pouze po zadání přístupového hesla, které obdrží zájemce po splnění podmínek. 

Lidové shromáždění Živých lidí Bohemia

My lidé této země stojíme společně a pevně v univerzálním právu.

Záměrem naší skupiny je předložit odlišné a variabilní nepolitické vize, tj. „Svět v našich rukou“.

V prosinci 2021 bylo založeno Lidové shromáždění Živých lidí v Bohemii. Naším cílem je spojit nás všechny, kteří chceme být součástí velké změny.

Jenom my společně dokážeme pro nás a naše děti změnit budoucnost k lepšímu.

Plán obnovy je určený všem probuzeným a odhodlaným lidem k iniciaci změn a ke svojí osobní zodpovědnosti. Společnou realizaci potřebných záměrů zahájíme prací v našem prostoru – v našich regionech, v naší krajině, abychom mohli společně vytvořit svět, který je založen na harmonii, lásce a hojnosti.

Při současné úrovni vzájemného porozumění mohou být činy a záměry jednotlivců více nebo méně odlišné. Každá akce, reakce a interakce se však počítá. Odložme tedy stranou všechny rozdíly a lhostejnost. Pracujme na společných úkolech při obnově vlastních práv a suverenity!

Výborná videoprezentace na Svobodném vysílači

Všechny vlády světa jsou zrušeny od roku 2012/13 viz OPPT a UCC

• UCC – Jednotný obchodní zákoník (právo) pro celý svět.
• OPPT – One Peoples Public Trust je založen na důvěře tak,
aby spojoval jednotlivce mezi sebou zákonným a rovným způsobem.
• Všechny vlády světa jsou zrušeny viz šetření OPPT v rámci UCC.
• Současné vlády nyní fungují jen jako pouhé korporace cizích zájmů.
Pořad odvysílán 3. března 2022 na Svobodném vysílači CS

Poslechněte si Vezuel, bojovníka světla, kde mluví o živém člověku a dalších událostech: https://hearthis.at/slobodnyvysielac/zivotny-sulad-02-2022-02-14

Na Slovenské webové stránce JEDEN ZA VŠETKÝCH VŠETCI ZA ŽIVÉHO ČLOVEKA, najdete spoustu dokumentů, videí a dalších odkazů. Každé úterý od 19,00 je Živé vysílání k OPPT UCC na tomto YouTube kanále.

Na Šalinbooku jsem našla toto oznámení:

V mezinárodní databází společností UPIK nebo DUNS lze vše najít. Např. https://www.upik.de/ a kliknout na UPIK-suche. Zadejte „czech republic“ a jako zemi „GroS Britain“. Je tam jméno nějakého anglána – majitele České republiky LTD. (pozn. mě ten odkaz hlásí, že nemám oprávnění, tak možná budete mít víc štěstí)
Dál si nastavte jako zemi Tschechische republik a jako název firmy „ministerstvo“. Vypadnou všechna. Majitelem společnosti „Ministerstvo vnitra“ je nějaký Chládek. Dál už si můžete hledat sami, například sociální správu, finančáky, soudy atd. atd.

Existují dokumenty přeložené do češtiny. Ten hlavní, který budete používat nejvíc, se jmenuje Zdvořilé upozornění (ZU). Vyplní se podle pokynu ve směrnici a pošle úředníkovi, který neoprávněně „obtěžuje“. Úředník musí přestat s vyvíjením další činnosti proti vám, jinak mu zcela právně můžete napařit likvidační pokutu. Rozhodne o tom arbitr mezinárodního soudu a potvrdí pohledávku (proti arbitráži se nelze odvolat). ZU se už tady používají. Pár lidí kteří ho dostali:
-exekutorské prase Vrána. Velmi dobře pochopil, že je konec a tak si sbalil krvavé prachy a vypadl.
-známý advokát Sokol. Dostal od protistrany ZU a vzdal se zastupování svého klienta.
-soudkyně v Nymburku – ze všech sil začala hledat nějakou procesní chybu, kterou nakonec našla a proces zrušila.
-dostaly to další hromady úředníku a exekutorů a zatím nevím o nikom, kdo by to nakonec nepochopil.

Dokumenty ke stažení zde: http://ulozto.cz/xrzFhgtn/oppt-dokumenty-zip Překlad soudním tlumočníkem z angličtiny stál 16 000Kč, tak si toho važte. Já jsem za to ještě platil:)

Web s materiály a texty OPPT: http://i-uv.com/oppt-absolute/  Jsou tam k nalezení všechny dokumenty, včetně oné žaloby.

Něco o Slovanech

https://www.tartaria.sk/

Czechaslavakia

Skrytá pravda o Slovanech – Živý člověk

Zpracováno podle Josefa Kozáka na SVCS 1.4.2020 – začátek tématu 41:10

Další zajímavosti

Jordan Maxwell o námořním právu

Jak lodní právo zotročuje lidstvo a proč je důležité přejít na zdrojové právo

Něco pěkného (v angličtině):

https://www.youtube.com/watch?v=EpVgfKnhP1I

Sociální sítě

Facebooková skupina Svet okolo nás vytvárame sami, ve které se sdílejí vědomosti, znalosti, nápady a tak zachraňujeme děti – naši budoucnost a naši planetu.

Něco ze Svobodného vysílače

2021-12-30 – Vladimíra Vítová_VEZUEL_Jana Sochová_Komentáře ANS k aktuálnímu dění_114 min.

Vysvětlení námořního práva jako podvodu na lidech a východisko z toho, začátek 8 minut 2 písničky, přeskočit. Téma: Vize nového svobodného a nezávislého státu.

JAK LODNÍ PRÁVO ZOTROČUJE LIDSTVO A PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ PŘEJÍT NA ZDROJOVÉ PRÁVO.

Jsem člověk, ne loď ztracená na moři. Základy přirozeného práva

JAK VYTVÁŘET KOMUNITY V DOBĚ KRIZE

Zlatý špendlík dává návod na tvoření komunit. Je třeba si z takových projektů vzít, co je pro nás (naše komunity) dobře a připojit se. Propojování je jedním z těch klíčových aktivit vedoucích k naší alespoň částečné svobodě a bezpečí v budoucnu.Díky Zlatému špendlíku za jejich práci.

https://nch.pl/s/bSEDpm4zbAGMnpe

Češi na úřady posílají vlasy a otisky prstů. Úředníci nevědí, co s nimi

České úřady zaplavily stovky žádostí lidí, kteří se chtějí zbavit svých povinností vůči státu. Takzvaná čestná prohlášení o životě zasílají občané s tím, že se tak vyvážou ze všech smluv s Českou republikou, často jako doklad k žádosti přikládají i své vlasy, vousy nebo otisky prstů. Redakce Echo24 se k žádostem dostala na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Prohlášení chodí na ministerstva, Úřad vlády, Ústavní soud nebo i Pražský hrad, jak však upozorňují samotné úřady, zaslané žádosti člověka žádných povinností nezbavují a úředníci neví, co s nimi. Zdroj Echo24.cz

Stát nebo korporace? posuďte sami

A co na to Jindřich Raichl?

V posledních pár dnech mi připadá, že jestli tady řádí nějaká epidemie, tak to určitě nejsou opičí neštovice, nýbrž bujení utkvělé představy o určitých právní závěrech ohledně rozpadu ČSFR a právních následků tohoto aktu, jakož i o tom, že Česká republika není stát, nýbrž obchodní společnost registrovaná ve Velké Británii.

Už jsem to četl asi tisíckrát a vždy s nějakým rádoby tajuplným podezřením, že se na tuto otázku někdo zdráhá odpovědět, či se k ní jakkoliv vyjádřit. A to přesto, že už jsem se k tomu vyjadřoval já osobně asi stokrát.

Takže ještě jednou a naposledy – ať už máme tenhle nesmysl za sebou.

1) ano, rozdělení ČSFR mělo proběhnout dle tehdy platné právní úpravy na základě referenda. Nestalo se tak. Nicméně představa, že se nyní nějakým soudním rozhodnutím vrátíme do roku 1992, znovu se sjednotíme se Slovenskem a k tomu pozbydou platnosti všechny úkony a akty státních orgánů či veřejné správy s účinností po 1.1.1993 je mírně řečeno naprosto naivní. Nic takového se nikdy nestane. Drtivá většina různých rozdělení či vyhlášení nezávislosti v celé historii lidstva neproběhla v souladu s platnými právními předpisy dané země. Při použití totožné logiky bychom museli dospět k závěru, že jsme stále občané Rakouska-Uherska, neboť vyhlášení samostatnosti ČR ze dne 28.10.1918, k němuž se následně připojilo tzv. Martinskou deklarací Slovensko, rovněž neproběhlo v souladu s právním řádem tehdejšího mocnářství. Stejně tak by bylo neplatné vyhlášení nezávislosti USA ze dne 4.7.1776 a Spojené státy by musely být i nadále považovány za jedno z území spravovaných britskou korunou. Tato různá dělení a vyhlašování nezávislosti se z principu často dějí bez patřičného právního podkladu. Pro úplnost dodávám, že pro danou situaci bylo uspořádání referenda naprosto nevhodné, neboť pokud Slovensko chtělo jít svou vlastní cestou, tak by v situaci, že bychom naše východní bratry na počet lidí přehlasovali a donutili je zůstat ve společném státě, reálně hrozil jugoslávský scénář. A to si asi nikdo rozumný nemohl přát.

2) skutečnost, že článek 42 Listiny základních práv a svobod dodnes používá termín „Československá federativní republika“ opět neznamená žádnou senzaci – prostě a jednoduše tehdejší ČNR vzala Listinu schválenou Federálním shromážděním ČSFR a svým usnesením ji přijala jako součást právního řádu nově vzniknuvší ČR. Samozřejmě je zcela nepochybné, že tam, kde platné právní předpisy používají termín „občan ČSFR“, je po rozdělení republiky míněn občan ČR u nás, respektive občan SR na Slovensku. Skupina „objevitelů“ razících tuto nesmyslnou teorii by možná byla překvapena tím, že náš platný právní řád stále jště obsahuje předpisy, které dokonce užívají termín ČSSR. Zjednodušeně řečeno – pokud stát změní svůj název nebo se rozdělí, tak se opravdu nedělá to, že se vezmou stovky a tisíce zákonů, které v tu danou dobu platí, aby se terminologicky novelizovaly – prostě se přijme ustanovení, které říká, že tam, kde zákon hovoří o občanech ČSFR, je tím míněn občan ČR.

3) nu a největší absurdita na závěr – společnost Czech Republic Ltd.Pamatuji si jak dnes, když jsem poprvé viděl video, kde nějaký muž, jehož jméno si již nepamatuju, „objevil“ existenci obchodní společnosti pod názvem Czech Republic Ltd. zapsanou v britské obdobě našeho obchodního rejstříku, a začal obvolávat sekretariáty různých ministerstev, aby se mu k tomu vyjádřili. Nu a protože se povětšinou dovolal úředníkům, kteří vůbec netušili, o co jde, tak pod prismatem „když nevím, o čem je řeč, tak radši mlčím, abych z toho neměl nějaký průšvih“ svorně odpovídali, že se k tomu nebudou vyjadřovat. Dotyčný muž pak z toho vyvodil kouzelný závěr, že tím, že mu na to státní orgány odmítají odpovídat, tak se snaží zatajit skutečnost, že ČR už není státem, nýbrž obchodní korporací řízenou z Velké Británie. Tato situace ve mně okamžitě vyvolala reminiscenci na geniální hlášku z prvního dílu Básníků, kde režisér pronese dnes již okřídlenou frázi „nějaká kráva udělá překlep a vy z toho děláte umění“. 🙂

Prosím vás pěkně, to, že si někdo založí v Anglii firmu s názvem The Czech Republic Ltd., rozhodně neznamená, že druh den začne řídit naši zemi. Ta společnost má s naším státem společný akorát tak název. Tady máte odkaz na všechny společnosti obsahující slovní spojení „Czech Republic“ zapsané v našem obchodním rejstříku. Dokonce zde naleznete i společnost „Czech Republic LTD s.r.o.“. A můžu vám garantovat, že Českou republiku fakt žádná z nich neřídí.

V podstatě totéž lze uvést i k projektu Legitimních věřitelů ČR pana Jana Macháčka. Jedná se o vykonstruovanou fabulaci, která sice nese nádech romantismu, ale to je asi tak vše. To, že někdo tvrdí, že vůči někomu má určitou pohledávku, ještě skutečně neznamená, že tomu tak skutečně je.

Tímto obsáhlým vyjádřením s těmito tématy, jejichž zastánci se snaží tvrdohlavě prosazovat řešení, která jsou naprosto pomýlená a nikdy nevyústí v žádnou reálnou změnu, definitivně končím. Prosím nenechte se těmito novodobými falešnými proroky, kteří vědí o právu přibližně totéž, co já o moderním čínském baletu, svést k debatám o nějakém geniálním řešení, které mávnutím kouzelného proutku vyřeší všechny naše problémy počínající naší naprosto nefuknční a alibistickou vládou. Pokud chceme dosáhnout nějaké změny, tak si ji budeme muset jako vždy tvrdě odpracovat. Hledání jakési mimosystémové cesty je pouze ztrátou času a energie, kterou potřebujeme upřít zcela jiným směrem.

Pokud vás ještě tito „geniální právníci“, kteří sice právu vůbec nerozumí, ale o to zasvěceněji o něm vypráví, znovu budou zatahovat do svých fantasmagorických teorií, nebo tvrdit, že se někdo vyhýbá odpovědi na otázky týkající se těchto témat, čímž „zakrývá pravdu“, tak jim klidně pošlete odkaz na tento příspěvek. S tím, že veřejně prohlašuji, že pokud kdokoliv s kteroukoliv z výše popsaných teorií uspěje, tak v přímém přenosu na FB roztrhám svůj diplom z Právnické fakulty Univerzity Karlovy a rozřežu svůj advokátní průkaz na kousky. 🙂

Prostě a jednoduše už neztrácejme ani minutu s něčím, co nás zdržuje od té potřebné práce, kterou musíme pro dosažení změny v naší milované zemi všichni společně vykonat. Je jí před námi totiž ještě pořádný kopec.

Aktualita:

Ahoj, překlad knihy „Mary Elizabeth Groft : Jak jsem vyzrála na každou  byrokratickou  hotovostní a konfiskační agenturou známou člověku.. Kniha duchovní ekonomie, vzpomínka na to kdo jsi.“ je hotová. Je to průvodce toho co se děje u nás už několik let, co nám provádí banky, pčr, soudci, exekutoři, vláda apod. a hlavně rady co s tím.  Mary to vysvětluje jako příběhy a popisuje jak řešila různé situace s federály (Finanční úřady, soudy…)Přidala jsem tam vysvětlivky, přece jen tam byly občas ekonomické informace a pokud to bude potřeba vysvětlit nebo něco vymyslet, ozvěte se. V překladu jsou na mě odkazy. Mary už nežije, bohužel. Nabízím knihu i za barter, ale vzhledem k tomu, že jsme po celé zemi i v zahraniční, asi to moc nepůjde a tak cena je  400,- Kč. Vzhledem k tomu, že se chystám na další knihy, a nikdo jiným mě neživí, budu potřebovat koupit jídlo  a další věci, abych je dokončila🤣🤣🤣🤣 janamarga@post.cz nebo telefon 777 271 252, Nepište mi to prosím do Telegramu, mám hodně kontaktů, ztratili by jste se mi. ti co se už ozvali do mejlu, už mi prosím nepište.

Děkuji za zájem, prosím pošli 400 Kč na uvedený účet :  176 442 7025/3030  , konstantní symbol 0308, variabilní symbol 9 a poznámky „jméno-kniha“.

Kniha je pro tebe a prosím o pochopení, protože chci přeložit další knihy a nemám čas se věnovat své práci a potřebuji z něčeho být živa, prosím nedělej kopie, dávej odkazy a tím mi pomůžeš, abych měla více času na překlady. Knihu pošlu po úhradě.

Děkuji za pochopení.  s úctou jana p

Jana Preissová
Oblastní vedoucí
GoldenGate CZ a.s.
+420 777 271 252
sídlo : Václavské náměstí 1282/51, 110 00 Praha 1

Přeji všem úspěšný den.